Коди помилок BW Quattro

Код помилкиСенсТехнічне виправленняВиправлення для кінцевого користувача
Помилка приладу [1]Помилка датчика та основного зв’язкуПеревірте з’єднання між основною платою та платою датчика. Перейдіть на золоту сенсорну плату, щоб визначити основну причину.Нехай пристрій обслуговує або замінює головні та сенсорні друковані плати.
Помилка приладу [2]Помилка перевірки напруги датчикаПеревірте з’єднання між основною платою та платою датчика. Перейдіть на золоту сенсорну плату, щоб визначити основну причину. Якщо проблема в платі датчика, перевірте підключення контакту 5 U32 до контакту 6 J7, якщо все в порядку, замініть U32. Замініть плату, якщо все ще не працює належним чином.Нехай пристрій обслуговує або замінює головні та сенсорні друковані плати.
Помилка приладу [3]Не вдалося перевірити акумулятор 2,7 ВПерейдіть на золотий акумулятор. Якщо все в порядку, проблема в платі акумуляторної батареї, замініть акумулятор (зазвичай це запобіжник, який не підлягає ремонту). В іншому випадку перевірте контакти контактора акумулятора. У хорошому стані перевірте ІЧ-передавач U35 та його допоміжні компоненти. Швидше за все, ІЧ-трансивер пошкоджений механічною силою, і очікується, що зломщик буде виявлено за допомогою візуальної перевірки. замінити U35. Замініть плату, якщо все ще не працює належним чином.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату та акумулятор.
Помилка приладу [4]Помилка тесту шини SPIЗамініть основну плату.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату.
Помилка приладу [5]Помилка тесту шини TWIЗамініть основну плату.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату.
Помилка приладу [6]Помилка перевірки оперативної пам’ятіЗамініть основну плату.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату.
Помилка приладу [7]Помилка тестування ПЗУЗамініть основну плату.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату.
Помилка приладу [8]Помилка тесту Serial DataFlashСпочатку замініть U22. Замініть основну плату, якщо вона все ще не працює належним чином.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату.
Помилка приладу [9]Помилка RTCПеревірте напругу акумуляторної батареї BT1. Він повинен бути більше 3,0 В, замініть його, якщо низький. Перевірте напругу TP6 на землю. Воно повинно бути близьким до напруги елемента. Якщо ні, замініть основну плату. Якщо напруга в порядку, скиньте годинник через Fleet Manager II «Встановити час пристрою». Вимкніть пристрій. Увімкніть пристрій, проблема повинна зникнути. В іншому випадку спробуйте скинути час ще раз, замініть головну плату, якщо проблема не зникне.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату.
Помилка приладу [10]Помилка тесту FLASH датчикаЗамініть плату датчика.Відправте пристрій на обслуговування або замініть плату датчика.
Помилка приладу [11]Помилка перевірки EEPROM датчикаЗамініть плату датчика.Відправте пристрій на обслуговування або замініть плату датчика.
Помилка приладу [12]Помилка тесту RAM датчикаЗамініть плату датчика.Відправте пристрій на обслуговування або замініть плату датчика.
Помилка приладу [13]Помилка перевірки конфігураціїПеремістіть пристрій подалі від джерела радіочастот. Вимкніть і потім увімкніть пристрій, щоб вирішити проблему. В іншому випадку замініть основну плату.Відправте пристрій на обслуговування або замініть головну плату.

Залишити відповідь

Top
Cart
Your cart is currently empty.